Yavuzlar Endüstri Tesisleri İmalat Montaj Taahhüt Sanayi Tic. A.Ş.
Şirket Profili
Yavuzlar Endüstri Tesisleri İmalat
Montaj Sanayi Ticaret A.Ş
Kuruluş Yılı: 1985
Faaliyet Alanlarımız;
Tank İmalat ve Montajı
Çelik Konstrüksiyon İmalat
ve Montajı
Boru Hatları Montajı
Endüstri Tesisleri ve Ekipman Montajı
 
ŞİRKET PROFİLİ
Ülkemizde ve dünyada nüfus artışı ile ihtiyaçların da aynı oranda artması teknolojinin hızla yenilenmesine neden olmuştur. Buna bağlı olarak üretime dönük yatırımlar, tesis kurma çalışmalarındaki yoğun talepleri ve bu tesisleri kuracak tecrübeli, ciddi teknolojik gelişmelere açık, uygulamada ehil kadrosuna sahip, zamana karşı yarışan firmaların gerekliliğini gündeme getirmiştir.
Yavuzlar Endüstri Tesisleri İml. Mon. San. Tic. A.Ş. 'de bu amaçla 1985 yılında kurulmuş, özel sektör anlayışı ile çalışan bir firmadır. Kuruluş tarihinden günümüze kadar yurt sathında muhtelif tesisler kurarak gerek ülkenin kalkınmasında gerekse istihdam konusunda verdiği hizmetler bakımından önemli mesafeler kat etmiştir. Firmamız bugüne kadar gerek müteahhit gerekse alt müteahhit olarak kimya, petrokimya, gübre, çimento, haddehane, çelikhane, enerji, kağıt, cevher hazırlama, havaalanları ve genel makine sanayi kuruluşlarının her türlü techizat ve ekipmanlarının imalat ve montajlarını titiz bir çalışma sonucu gerçekleştirmesi ile tanınmıştır.
 
Şirketimiz özellikler yer altı ve yerüstü akaryakıt depolama tankları, atmosferik yüzer tavanlı, konik tavanlı, paslanmaz tanklar, basınçlı kaplar, dramlar, prizmatik sac, çelik konstrüksiyon imalat ve montajlarında, sanayi tesislerinde ünite içi ve ünite dışı off-side boru hatları imalat-montajlarında, ekipman montajlarında, boya, izolasyon işlerinde fevkalade yüksek bir deneyime sahiptir.

Her türlü orta ve ağır çelik konstrüksiyon imalatları, atmosferik sabit tavanlı, yüzer tavanlı, yer altı ve yer üstü akaryakıt tank imalatları, basınçlı kaplar ve drumlar, bunkerler, hooperler,
elevatör, konveyör imalatlarıyapılmakta olup, kumlama, boya uygulamaları yapılarak sevk edilmektedir.Nakliyesi yapılabilen konstrüksiyonlar atölyede tamamlanırken, nakliye edilemeyenler ise atölyemizde imalatları tamamlanıp yerinde montajları yapılmaktadır.
 
Yavuzlar Endüstri Tesisleri İmalat Montaj Taahhüt Sanayi Tic. A.Ş.
ana sayfa | şirket profili | faaliyet alanları | referanslar | iletisim | english
Produced By Orion Medya